4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Half Life 2

YazarMesaj
Administrator
ADMİN
ADMİN
Administrator

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09
Nerden Nerden : sence?

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: Sınırsız
ODUN: ODUN:: Sınırsız
DEMİR: DEMİR:: Sınırsız

Half Life 2 Empty
MesajKonu: Half Life 2   Half Life 2 I_icon_minitimeCuma Haz. 26 2009, 18:00

Half Life 2

Half Life 2 indir2004 yılında tanıtım sürümü indirilmeye sunulan Half life 2 oyunu ilk versiyonu gibi büyük ilgi görmüştür. Half life 2 pcc oyununa gösterilen ilgi ardından Valve firmasının oyunu X360 ve Ps formatlarına da dönüştürmesine neden oldu. Gordon Freeman isimli bilim adamının son derece heyecan verici olaylarını konu alan oyunda iyi vakit geçireceğinizi rahatlıkla belirtebiliriz. İngilizce dil desteği bulunan half life 2 oyunu tanıtım sürümü 751 mb dır.

Görüntü ve sesin uç derecede kaliteli olduğu half life 2 oyunu gerçekciliği ile beğeni kazanmış ve dünyanın farklı bölgelerinden 40 a yakın ödül almıştır. Aradan uzun zaman geçmiş olsa da bu oyun hala oynanmaktadır. Kısıtlı sürüme indireceğiniz için 2 bölümü görebilecek ve tadını çıkarabileceksiniz. Ücretini ödemeniz durumunda bu sayı 10 a kadar çıkacaktır.

Half Life 2 İçin Gerekli Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

İşlemci: P4 1200 mhz . Daha iyi oynayabilmeniz için P4 2.4 ghz.

Ekran Kartı: Direcx 7 destekli alt derecede yeterlidir. Ama daha performanslı oynamanız için Direcx 9 destekli olmalıdır.

Ram: En az 256 mb ram olmalıdır. Performanslı eğlence için 512 mb olmalıdır.

Boş Alan: Sabit diskinizde en az - Mb boş alan olmalıdır.

Half Life 2 Oyun%20indir(1)HALF LIFE 2 OYUNUNU İNDİRMEK İÇİN YANDAKİ BUTONU TIKLAYINIZ
https://4story2.forum.st

Half Life 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Half Life 2 Episode Two
» Half-Life 2: Episode Two
» Half Life 2: Episode One rıp
» half life opposing force demo
» Half life 2 episode 2 full calisiyor %100