4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Battlefield 1942 oyunu indir

YazarMesaj
Administrator
ADMİN
ADMİN
Administrator

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09
Nerden Nerden : sence?

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: Sınırsız
ODUN: ODUN:: Sınırsız
DEMİR: DEMİR:: Sınırsız

Battlefield 1942 oyunu indir Empty
MesajKonu: Battlefield 1942 oyunu indir   Battlefield 1942 oyunu indir I_icon_minitimeCuma Haz. 26 2009, 19:38

BATTLEFIELD 1942 oyunu indirBattlefield 1942 oyunu macera ve savai sahnelerini oyunda görmek içerisinde bu hisleri uyandırmak isteyenlerin elinin altında olması gerekn Battlefield oyunun serilerinden biridir. 2. dünya harbini sanal ortama en iyi yansıtan yazılımların başında Battlefield 1942 oyunu geldiğini söylersek sanırım yanlış bi ifade kullnmış olmayız. EA Sports firmasının hazırladığı butün yazılımların kalitesini bildiğimiz için bu oyun hakkında fazla bilgi sahibi olmasanızda iyi olduğu hususunda fazla tereddüt yaşamazsınız.

Battlefield 1942

Battlefield 1942 oyunu 2. dünya savaşını konu aldığı için Amerika, Almanya ve Japonya üçgeni içerisinde geçen savaş anlarını konu almıştır. Savaş uçaklarının gönderdikleri roketler, tankların gönderdiği ateşler, her yerden amansızca gelen kurşunlar Battlefield 1942 oyununu indirmeniz için gerekli sebeplerdir çünkü ben hayatımda hiç savaş görmedim diyenler sanırım bu oyunu oynadıktan sonra oyunun aksiyonuna kapılıp gerçek fikir sahibi olacaklardır.

Battlefield 1942 oyunu indir Oyun%20indir(1)Battlefield 1942 OYUNUNU iNDiRMEK İÇİN YANDAKİ BUTONU TIKLAYINIZ.
https://4story2.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Battlefield 2142 {FULL DVD} % 100 Çalışıyor
» Age Of Empires 3 Oyunu indir
» Alarm für Cobra 11-Nitro(Kobra Takibinin Oyunu)Bol Caps Süper bir yarış oyunu
» Battlefield 2
» Battlefield 2142