4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aragones Kalsın

YazarMesaj
Bugiman
Moderatör
Moderatör

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/04/09

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 0
ODUN: ODUN:: 1
DEMİR: DEMİR:: 0

Aragones Kalsın Empty
MesajKonu: Aragones Kalsın   Aragones Kalsın I_icon_minitimeSalı Nis. 21 2009, 22:04

Arkadaşlar ben şahsen Aragonesin gitmemesi tarafındayım. Çünkü Aragones bu takıma gelirken Türk Ligi hakkında hiç bilgisi yoktu ve her transfer yönetim tarafından yapıldı. Sakatlıklarla başladı, son dakka golleri yedi ve şanssızdı. Aragonesin yaşlı veya beceriksiz olduğunu düşünenler neden İspanya milli takımını şampiyon yapışını veya yaşına göre tecrübesini gözardı ediyorlar? İspanya Milli takımının çok güçlü olduğu şüphesiz; fakat yaptığı değişikliklerle ve taktik olarak yaptığı hamlelerle EURO2008'e damgasını vurmadı mı?
Türkiye'de sabırsız bir anlayış var. Her teknik adamın -uzun yada kısa- bir alışma süreci vardır. Aragones gibi çok değerli bir teknik adamı da tıpkı Daum ve Zico gibi bu sabırsız anlayış yüzünden kaybetmeyelim. Ben, eğer Aragones kalacaksa gelecek sezon Fenerbahçenin gayet iyi bir takım olabileceğini düşünüyorum.

Aragones Kalsın
1 sayfadaki 1 sayfası