4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AAA LOGO 2009 V3.0*** Logo yapma programı***PORTABLE (dinamikk---

YazarMesaj
ByBurak
Uskolik Üye
Uskolik Üye
ByBurak

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/07/09

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 18
ODUN: ODUN:: 1
DEMİR: DEMİR:: 0

AAA LOGO 2009 V3.0*** Logo yapma programı***PORTABLE  (dinamikk--- Empty
MesajKonu: AAA LOGO 2009 V3.0*** Logo yapma programı***PORTABLE (dinamikk---   AAA LOGO 2009 V3.0*** Logo yapma programı***PORTABLE  (dinamikk--- I_icon_minitimePaz Tem. 05 2009, 00:03

alt

Photoshop vb ile uğraşmadan, zahmetsizce güzel görünümlü logolar tasarlayın. Bu program sisteminizi zorlamaz ve uzun uzun tasarımlarla uğraştırmaz.

Herhangi bir grafik tasarım, photoshop vb bilgisi gerektirmez. Her türlü sistemde kolayca çalıştırabilirsiniz. Web sitelerinizde ve diğer çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Photoshop bilginiz yoksa, çok profesyonel bir çalışma yapmayacaksanız, zamanınız kısıtlıysa, uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız bu programı kullanmalısınız.

PortableAAALogo1.jpg image by 1downloadbar

Portable Advanced System Care PRO 3.2.3AAA Logo, yarı profesyonel bir logo yapma programı.Programı kullanıyorum ve gerçekten çok güzel bir program.Blogumun logosunu da zaten bu programla yaptım.Ben her ne kadar sade yapmış olsam da çok daha güzel çalışmalar çıkarılabilir.

Program genel anlamda sürükle bırak tarzında, fazlası değil.Vereceğim linkte Türkçe yaması da bulunmakta.Bu yamayla programın bir kısmı Türkçe'ye çevrilmiş,böylece birçok yerde zorlanmayacaksınız.Ayrıca program full sürüm.

https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/2rwnrm0.png

http://rapidshare.com/files/251917750/aaalogo120.rar

Winrar şifresi : byumut

(BYUMUT TŞK EDİYORUM DİNAMİK.FORUMM.BİZ)

AAA LOGO 2009 V3.0*** Logo yapma programı***PORTABLE (dinamikk---
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Logo Programları[ Özel Paylaşımı ]
» Aleo Flash Intro Banner Maker 3.0 Portable**BANNER YAPMA*** (DİNAMİK)
» Smarty Uninstaller 2009 Pro 2.5.1 Portable
» Driver Checker 2.73.2009 6.16 + Portable (ByBurak)
» TuneUp Utilities 2009 v8.0.3300.1 Portable