4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melekler Şehri / 1998 / Türkçe Dublaj

YazarMesaj
Administrator
ADMİN
ADMİN
Administrator

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09
Nerden Nerden : sence?

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: Sınırsız
ODUN: ODUN:: Sınırsız
DEMİR: DEMİR:: Sınırsız

Melekler Şehri / 1998 / Türkçe Dublaj Empty
MesajKonu: Melekler Şehri / 1998 / Türkçe Dublaj   Melekler Şehri / 1998 / Türkçe Dublaj I_icon_minitimePtsi Tem. 06 2009, 15:34

City of Angels

CITY OF ANGELS - 1998 - DVDRIP - TURKCE DUBLAJ - EXLA

Açıklama :

Los Angeles’da görevli, yorulmak bilmez bir melek olan Seth (Nicholas Cage), tamamen bilimsel düşünen, ancak ortada belli bir neden yokken bir hastasını kaybedince, kendisine güveni oldukça sarsılan bir kalp cerrahı olan Dr. Maggie Rice (Meg Ryan) ile karşılaşıyor. Seth

hastane odasında ölen adama yardım etmek için bulunsa da, birden Maggie’nin çekiciliğine kapılıyor ve yaşadığı bu özgüvensizliği aşmak konusunda ona yardım etmek istiyor. Daha sonra genç doktora aşık olunca, bu gözlemlediği ancak yaşayamadığı dünyada var olmak istiyor. Seth, Maggie’yi kendisine çekip büyülüyor, ancak birbirlerine olan tutkuları derinleştikçe Maggie, geçmişi dahi olmayan bu mükemmel yabancıyı sevmenin ne kadar akla uygun ve sağlıklı olduğunu sorgulamaya başlıyor. Aşk bu iki insanın da ‘normal’ hayatlarını bırakmalarına değecek kadar değerli mi ?

alt

alt

alt

Linkler :

https://4story2.forum.st

Melekler Şehri / 1998 / Türkçe Dublaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 45 / DVDRip / Türkçe Dublaj
» Körlük TÜRKÇE DUBLAJ
» Igor Türkçe Dublaj