4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

UNUTMA UNUTTURMA!!

2 posters
YazarMesaj
Extraloob
Uskolik Üye
Uskolik Üye
Extraloob

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09
Nerden Nerden : İstanbul

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 126
ODUN: ODUN:: 1
DEMİR: DEMİR:: 0

UNUTMA UNUTTURMA!! Empty
MesajKonu: UNUTMA UNUTTURMA!!   UNUTMA UNUTTURMA!! I_icon_minitimePerş. Nis. 30 2009, 08:13

"futbolcular galatasaray tarftarlarının olduğu kale arkasında toplanmıştı. taraftarlar bir futbolcuya dev bir bayrak verdi. bayrak futbolcular arasında elden ele dolaştı, en son bana geldi. ben de birkaç defa salladıktan sonra döndüm. futbolcularım orta sahada toplanmıştı. onların yanına gittim. bayrağı tam başka birine verecekken gözüme tribündeki bir fenerbahçeli yönetici takıldı. bu yönetici ben galatasaray'a geldiğimde -galatasaray hasta bir teknik direktör mü getirdi- demiş. açık kalp ameliyatı olmuştum, onu kastetti herhalde. ben de -hasta kimmiş gösteririm şimdi sana- diyerek bayrağı kadıköy'de sahanın tam ortasına diktim."

graeme souness

ilk maçı galatasaray, 11 nisan 1996 tarihinde ali sami yen stadında dean saunders'ın penaltı golüyle 1-0 kazanmıştı. maçın 90 dakikası fenerbahçenin 1-0 lık üstünlüğüyle bitmiştir. uzatmaların 116. dakikasında yine yeniden sahneye çıkan dean saunders maçı 1-1 e getirmiş ve galatasaray maçı 1-1(2) kazandı.
UNUTMA UNUTTURMA!! Graeme_souness_bayrak1M
Administrator
ADMİN
ADMİN
Administrator

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09
Nerden Nerden : sence?

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: Sınırsız
ODUN: ODUN:: Sınırsız
DEMİR: DEMİR:: Sınırsız

UNUTMA UNUTTURMA!! Empty
MesajKonu: Geri: UNUTMA UNUTTURMA!!   UNUTMA UNUTTURMA!! I_icon_minitimeSalı Mayıs 26 2009, 12:00

sen mi yapdın hll olsun :shock: :shock:
https://4story2.forum.st

UNUTMA UNUTTURMA!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» UNUTMA UNUTTURMA!