4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GTA IV Sadece 7 MB

YazarMesaj
kralasas22
Uskolik Üye
Uskolik Üye
kralasas22

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/07/09
Nerden Nerden : Moradondan

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 12
ODUN: ODUN:: 1
DEMİR: DEMİR:: 0

GTA IV Sadece 7 MB Empty
MesajKonu: GTA IV Sadece 7 MB   GTA IV Sadece 7 MB I_icon_minitimeCuma Tem. 17 2009, 01:04

GTA IV RESİMLERİ

Bomba..!! GTA IV  Sadece 7 MB KULLAN.NET...FARKIYLA ByUmuT

Her yeni versiyon ile rekorlar kıran GTA, 4. sürümü ile yine ortalığı salladı ve oynanma rekorları kırmaya devam ediyor. Grafiklerinde artış oyundaki inandırıcılığı arttırmış durumdadır.Gta 4 indirip oynayacak kişilerinde iyi bir donanıma sahip olmasını gerektirecektir. Beğeni toplayan oyuna başladığınızda gerçek yaşamla ne kadar benzer olduğunu rahatça görebileceksiniz.

GTA 4 başrol oyuncusu Niko Bellic

Detaylara girmeden evvel oyun içinde devamlı takip edeceğiniz başrol oyuncumuz Niko Bellic Amerika yerlesi bir kişi olmayıp buralara Avrupa'dan göç eden ve zamanında yasal olmayan işlerle uğraşmış bir kişidir. Zengin olmak hayatı boyunca elde edemeyeceği varlıkları Amerika'da elde edeceğini düşünerek liberty bölgesine gelir.

GTA 4 Sosyal Hayatı Öne Çıkaran Bir oyun

Hayatın gerçeklerini oyunda yaşamak isteyenler gta serisini denemeden geçemiyorlar. Bu sürümde de liberty şehri içinde sosyal hayatın derinliklerini görecek ve hayatın gerçek yüzüne daha yakın olacaksınız. Sevdiğiniz kişilerle dostluk kurma, belli mekanlara beraberce gitme gibi vaziyetler bu seride öne çıkarılmıştır.

GTA 4 Sistem Gereksinimleri

En az 2gb ram istemesi oyunseverleri sıkıntıya sokacak gibi görünüyor ama her başarılı çalışma ardından bu tür ihtiyaçların oluşması da normaldir. 512 mb boyutlu minimum ekran kartı da birçok gta sevenini mahrum bırakacak donanımlardır.

alt

alt

alt

alt

alt

https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/2rwnrm0.png

http://rapidshare.com/files/256401059/bomba.sadece.13.mb.gta4.inanm__305_caks__305_n__305_z.ama.do__287_ru.denemesi.bedava.byumut.upload.a

Winrar şifresi : byumut

BY UMUT TŞKLR DİNAMİK.FORUMM.BİZ

GTA IV Sadece 7 MB
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben sadece seni istiyorum.
» Need for speed undercover sadece 6 part
» Sadece ikimizi getirdim kaLbimde....
» Adobe Photoshop CS4 | Portable | Sadece 50 MB
» Devil May Cry 4 Full Sadece 2 Part