4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sisteminizi %100 Hızlandırın

YazarMesaj
Administrator
ADMİN
ADMİN
Administrator

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09
Nerden Nerden : sence?

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: Sınırsız
ODUN: ODUN:: Sınırsız
DEMİR: DEMİR:: Sınırsız

Sisteminizi %100 Hızlandırın Empty
MesajKonu: Sisteminizi %100 Hızlandırın   Sisteminizi %100 Hızlandırın I_icon_minitimePaz Tem. 19 2009, 14:52

Farzedelim bir programı doğru bir şekilde silmediniz. Siz programı silersiniz fakat programın registry ye attığı anahtarlar silinmez. Bu da sistemin performansını -az ya da çok- düşürür. Bu sadece bir örnek. Registry Medic oldukça kolay kullanımlı bir programdır. Programı açın, registry i tarayın. O hatalı anahtarları bulsun ve hatalı anahtarları tek klik ile silin. Bu kadar basit. Böylece sisteminizin performansını artırın. Üstelik bunun yanında truva atlarını (trojanları) da tanıyabilme özelliğine sahiptir. Sisteminizi trojanlara karşı korur, yani sisteminizin güvenliğinde de Registry Medic in rolü vardır

NOT: Bu temizleme işlemini yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

Ben programı kendim bizzat deneyip sizlerle paylaştım, gerçekten de hızlandırıyor program. Herkese tavsiye ederim.

DOWNLOAD
https://4story2.forum.st

Sisteminizi %100 Hızlandırın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sisteminizi Maximum Derecede Hızlandırın.!