4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Driver Genius Pro 2009 9.0.0.178

YazarMesaj
pckopat_batu
Bağlımlılık Adayı
Bağlımlılık Adayı
pckopat_batu

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/07/09

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 0
ODUN: ODUN:: 0
DEMİR: DEMİR:: 0

Driver Genius Pro 2009 9.0.0.178 Empty
MesajKonu: Driver Genius Pro 2009 9.0.0.178   Driver Genius Pro 2009 9.0.0.178 I_icon_minitimeSalı Tem. 21 2009, 23:16

alt

Sürücünüzü tek tuşla yedekleyebilir veya yedek dosyanızı geri açabilirsiniz. Bilgisayarının hızını korumak isteyen kullanıcılara tavsiye edebileceğimiz bir program.

Özellikleri:

# Aygıt sürücülerinizi kolay ve hızlıca yedekleyebilirsiniz.

# Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz

# Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.

# Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

# Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

# Programın kendi veritabanında 20.000′den fazla donanım, 1.000′den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.

# Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.

# Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.

# NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.

# İşletim sisteminiz, BIOS’unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/2rwnrm0.png

http://rapidshare.com/files/258336114/Driver_Genius_Pro_Edition_2009.rar

Winrar şifresi : byumut

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Driver Genius Professional 2009 V 9.0.0.178 Türkçe FuLL
» Driver Genius Pro v.8.0.316 | Portable
» Driver Checker 2.73.2009 6.16 + Portable (ByBurak)
» Big City Rigs Garbage Truck Driver [ 2009 ]
» Driver Pack Autorun (Haziran 2009) For Xp >saglam]