4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sev,işme Sonrası Futbolcu Demeçleri

YazarMesaj
Extraloob
Uskolik Üye
Uskolik Üye
Extraloob

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09
Nerden Nerden : İstanbul

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 126
ODUN: ODUN:: 1
DEMİR: DEMİR:: 0

Sev,işme Sonrası Futbolcu Demeçleri Empty
MesajKonu: Sev,işme Sonrası Futbolcu Demeçleri   Sev,işme Sonrası Futbolcu Demeçleri I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09 2009, 15:00

ne düşünüyorsun hayatım?
- iyi bir karşılaşma oldu. golü erken bulmamız oyun planımızı değiştirdi. yalnız, bir bacak omuza pozisyonumuzun verilmediğini düşünüyorum. akşam tv’de seyredip göreceğiz.
-allah cezanı versin necmi. hem erken boşaldın*, hem de sevişmemizi benden habersiz kameraya çekmişsin.
- eeee..! şeyyy..! hık mık..! önümüzdeki maçlara bakıyoruz.

- ne düşünüyorsun hayatım?
- temiz bir karşılaşma oldu. yalnız, ikinci yarıdaki pozisyonda hakemin g noktasını göstermemesi moralimizi bozdu. orada kesinlikle elle oynama vardı.
- öküz sevgilim benim, bir türlü öğrenemedin şu g noktasının yerini; her seferinde elinle arıyorsun.

- zorlu bir karşılaşma oldu. yalnız, 69. dakikadaki ikili mücadelede kafama dizle vuruldu. oyunun devam etmemesi gerekirdi.
- amma uzattın hulki. “yanlışlıkla vurdum” deyip özür diledim ya..!

- kendi kaleme gol attığım için çok üzgünüm. taraftarlardan özür diliyorum.
- ben sana demiştim “vibratörü karıştırmayalım; kazara bir şey olur” diye.

-berkecancım canım, hayatım, grup seks nasıldı memnun kaldın mı?
-ibne hakem!!!!

-neydi bu hayatım allahaşkına?
-oyuna iyi başladık ve uzunca bir süre üstünlüğü elimizde tuttuk. daha sonra kendi kalemizde gol gördük ve o sinirle iyice oyun disiplininden uzaklaştık. ikinci yarıya hızlı başladık ve altlı üstlü ataklar geliştirdik akabinde de ben kale boş olmasına rağmen golü atamadım.
-senin için milyarlık eşek diyolardı?
-evet ama gösteremedim işte eşekliğimi bu gün.
-son olarak söylemek istediklerin?
-önümüzdeki maçlara bakıcaz.

ne düşünüyorsun hayatım?
- valla saha çamurluydu istedimiz verimi alamadık, önümüzdeki maçlara bakıcaz artık.

- ortada bir maç olduğu kanaatindeyim. ilk yarı sağlı sollu ataklarınla sen sahaya hakim gibi gözükmüş olsan da ikinci yarı ben derinlemesine uzun toplarla dengeyi yakaladım. ilk golü bulmuş olmam da bunun kanıtı sayılabilir. gerçi sen çok gecikmeden durumu eşitledin. ne diyebilirim dostluk kazandı.
- fikrettin?
- ee evet semengul, ilk golu erken bulduk ve ustune yattik, zevksiz bir performans sergiledigim icin taraftardan ozur diliyorum. son haftalara girerken iyi oyuna degil, skora bakmak lazim.
- o degil de sondu bu gercekten fikrettin, allah belani versin ayrildim senden.
-taraftarin tepkisini anlayisla karsiliyorum ama gun sahip cikma gunudur semengul? semen? gul? uu...

- golü bulamadık ama futbol adına güzel bir karşılaşma oldu...
- her erkeğin başına gelebilir birtanem, üzülme bu kadar...
- ühü...

- baslangicta pozisyon sikintisina girsekte, elle mudehaleden kazanilan en direk serbest vurusu g noktasina gonderdigim icin mutluyum... o golden sonra rakip takim dagaldigi icin arkali onlu ataklarla farkli bir galibiyet yakaladik, mutluyuz
- bende... ohsssss

- iyi bir maç oldu sevgilim, perdeleri kapatmayı unuttuğun için galibiyeti seyircilere armağan ediyoruz.

Sev,işme Sonrası Futbolcu Demeçleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖSS Sonrası
» Otobüsü durduran adam ve sonrası:D
» FORMAT SONRASI PROGRAMLAR FULL ---DİNAMİK---
» Katılımsız Çantası (AIO) Format Sonrası Toplu Kurulum Paketi