4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dört x Dört - Hayır

YazarMesaj
YAVUZCAN
ADMİN
ADMİN
YAVUZCAN

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/05/09
Nerden Nerden : CehenneM den :D

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: SıNıRSıZ
ODUN: ODUN:: SıNıRSıZ
DEMİR: DEMİR:: SıNıRSıZ

Dört x Dört - Hayır Empty
MesajKonu: Dört x Dört - Hayır   Dört x Dört - Hayır I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22 2009, 00:57

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bugüne kadar enstrümanları ile tanınan dört müzisyenin bir araya gelmesi ile oluşan bir Rock grubu “dört x dört”…

Gitar ve vokalde Deniz Tuzcuoğlu, gitarda Göktuğ Şenkal, bas gitarda Burak Kulaksızoğlu ve davulda Arbak Dal’ın yer aldığı “dört x dört” duruşlarıyla Rock müziğine yeni bir soluk getiriyorlar.

Onbir şarkının yer aldığı albümde, enstrümanlarının yanında söz ve besteleri ile de seslenen “dört X dört” , “alternatif arayışlar yüzünden gerçeğinden uzaklaşılan, Rock müziğinin saf, sade ve de en sert haliyle ama yaşadığı çevreden kopmadan müzik yapmayı hedeflediklerini” söylüyor… Hedeflerinde onlara yardımcı olacak tek şey ise her birinin ardında bıraktığı binlerle ifade edilen canlı performanslarındaki enerjileri ve tecrübeleri.

Yıllardır sahne performanslarıyla, Rock müziğinin bilinen isimleri İndians, Badluck, Teoman, Demir Demirkan ile birlikte çalışan grup elemanları, “HAYIR” adını verdikleri ilk albümleri ile sesleniyorlar dinleyenlerine…

Dört x Dört - Hayır

01 - Arada Bir
02 - Dün Gece
03 - Aylar Geçer
04 - Biran Olsun
05 - Keşke Bilseydim
06 - Kırmızı
07 - Rüya Ve Yalan
08 - Söz Verdim
09 - Var Mısın
10 - Yalan
11 - Dün Gece (Slow)