4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Schuster sahip çıktı

YazarMesaj
Extraloob
Uskolik Üye
Uskolik Üye
Extraloob

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09
Nerden Nerden : İstanbul

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 126
ODUN: ODUN:: 1
DEMİR: DEMİR:: 0

Schuster sahip çıktı Empty
MesajKonu: Schuster sahip çıktı   Schuster sahip çıktı I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 13 2009, 12:16

Alman çalıştırıcı, "Kaliteli bir oyuncu. Kalmasında yarar var" diyerek gönderilmesi düşünülen Cassio Lincoln'e sahip çıktı.

Rapor verdi

Galatasaray'ın prensipte anlaştığı Bernd Schuster maç kasetlerini izledikten sonra yönetime kısa bir rapor verdi. İspanya'da Haldun Üstünel'le buluşan Alman hocanın; Arda, Baros, Mehmet Topal, Kewell, Servet ve Barış'ı çok beğendiğini belirtirken, sezon sonunda gönderilmesi düşünülen Lincoln'e de sahip çıktığı öğrenildi.

Ben seçerim

Brezilyalı yıldızı tanıdığını kaydeden Schuster, "Belki sorunlu olabilir ama Lincoln kaliteli bir futbolcu. Takımda kalmasında yarar var. Ondan faydalanacağıma inanıyorum" dedi. Alınacak Türk oyuncuları belirlemeyi yönetime bırakan tecrübeli çalıştırıcı, yabancı transferinde tek yetkili olmak istediğini de bildirdi.

Kaynak: Fotomaç

Schuster sahip çıktı Lincoln8

Schuster sahip çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lincoln antremana çıktı!!
» GTR Evolution [Sonunda Çıktı! Çok HızLı !!!]
» TeamViewer Mac Sürümü Çıktı 2009
» Counter-Strike: Source v34 (2009) - FULL [ EN SON VERSIYON] [daha yeni çıktı]
» BOĞAZ HARBİ Çıktı - Çanakkale Savaşı - Tek Link - Onlarca Resim - Kurulum Anlatı