4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taksit Fıkrası

YazarMesaj
Extraloob
Uskolik Üye
Uskolik Üye
Extraloob

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09
Nerden Nerden : İstanbul

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 126
ODUN: ODUN:: 1
DEMİR: DEMİR:: 0

Taksit Fıkrası Empty
MesajKonu: Taksit Fıkrası   Taksit Fıkrası I_icon_minitimePaz Mayıs 31 2009, 00:51

İngiltere' de bir hayvanat bahçesinde soyları tükenmekte olan bir çift goril kalmiş. İnsanlar bunları çiftleştirip soylarını kurtarmaya çalısıyorlarmıs ki erkek goril birden ölmüş. Ortalık birbirine girmiş. Gazetelere ilanlar verilmiş ve dişi gorile bir eş bulana büyük ödüller vaad edilmiş. Kimsenin elinden birsey gelmiyormuş. Herkes çaresiz çaresiz otururken bir Türk çıkmış ve bu işi halledeceğini ancak 50 bin dolar istediğini söylemiş. Hemen kabul etmişler. Türk uçağa atlamış önce İstanbul'a sonra da Ankara'ya gelmiş. Ankara' da otobüse binmiş. Pozanti yolu üzerinde bir kahvede inmiş. Kahveye girmiş bakmış bir sürü kamyon şöförü oturuyor. Hepsine şoyle bir alıcı gözüyle baktıktan sonra bir tanesine `Sen gel' demiş. Adam gelmiş, bizimki de ona durumu anlatmiş. Böyle böyle bir durum olduğunu, gorile bir eş aradiğini ve adamın bu iş için çok uygun oldugunu ve bunun bedelinin de 25 bin dolar olduğunu söylemiş. Kamyoncu düşünmek için 1 saat mühlet istemiş. 1 saat sonra dönmüş ve demiş ki : "Tamam kabul ediyorum ama 3 şartım var:
1.si , Hayvanı dudaklarından öpmem.
2.si , Doğacak çoçuk erkek olursa babamın adını koyarım.
3.sü, 25 bin dolarım yok. Taksit taksit öderim...

Taksit Fıkrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sınav Fıkrası
» Kavuk FIKRASI
» Kumar Fıkrası
» OTOSTOP FIKRASI
» DÜNYA'NIN EN İYİ FIKRASI SEÇİLDİ