4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Handy Cafe İnternet Cafe Yönetim Sistemleri

3 posters
YazarMesaj
aylin
Uskolik Üye
Uskolik Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/04/09

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 94
ODUN: ODUN:: 1
DEMİR: DEMİR:: 0

Handy Cafe İnternet Cafe Yönetim Sistemleri Empty
MesajKonu: Handy Cafe İnternet Cafe Yönetim Sistemleri   Handy Cafe İnternet Cafe Yönetim Sistemleri I_icon_minitimePaz Haz. 21 2009, 01:21

alt

alt

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2mcrop.pngTürkiye ve KKTC'de HandyCafe Yazılımını ÜCRETSİZ Kullanabilirsiniz !

Ateş Yazılım, tüm dünyada yüzlerce Internet Cafe, Okul, Askeriye, Kütüphane gibi yerlerde kullanılan ve büyük ilgi gören HandyCafe yazılımını Türkiye ve KKTC'ye ücretsiz olarak dağıtmaya başlamıştır. Bu özel sürümde sadece Reklam (Banner) gösterim alanları Ateş Yazılım'a aittir. Kullanımda sizlere en ufak bir kısıtlama getirilmeyecektir.

ları Ateş Yazılım'a aittir. Kullanımda sizlere en ufak bir kısıtlama getirilmeyecektir.

• Hiç bir ücret ödemeksizin HandyCafe yazılımını lisanslı olarak kullanabilirsiniz

• Bilgisayarlarınızın bekleme ekranları ve online menudeki reklam haricinde bütün kullanım hakları işletme sahibine aittir ve kısıtlama yapılmaz. Bu alanlar Ateş Yazılım tarafından değerlendirilecektir.

• Evrak göndermeniz gerekmez. Ek prosedürlere ihtiyaç yoktur. Tek yapmanız gereken ana sayfamızdaki başvuru linkine tıklamak ve formu doldurmak.

• Cafenizde kesinlikle başka cafelere ait veya içeriği uygun olmayan reklamlar gösterilmeyecektir.

• Lisans, işletme sahibi adına (kişi ismi gereklidir) verilecektir. Menudeki Lisans Bilgisi tuşuna tıklayarak lisansın kime ait olduğunu görebilirsiniz.

• Yayımladığımız reklamlar, yerel ağınızda kesinlikle ek trafik meydana getirmez. Düşük boyutlarda olup sadece Client uygulamalar tarafından 1 kere alınır. Ağdaki trafik durumunuzu yine HandyCafe Server menusunden Server Durumu tuşuna tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

• Yazılım güncellemeleri (Server ve Client) Ateş Yazılım tarafından otomatik olarak yapılır. Programlarınızı kendiniz güncellemeniz gerekmez. Bu sizi ek bir zahmetten kurtarır.

• HandyCafe KESİNİKLE SpyWare türü casus yazılımlar içermemektedir. Ateş Yazılım bunu size garanti eder.

• Yazılımımızda kesinlikle Backdoor, Virüs ve/veya Trojan yoktur. Ateş Yazılım dahil hiç kimse sisteminizden sizin haberiniz olsun olmasın bilgi alamaz.

HandyCafe yazılımını yukarıda belirtilen avantajlar ile kullanabilirsiniz. Programı test edebilmeniz için 15 günlük deneme sürümü yine Ateş Yazılım tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır

https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/swqwra.jpg
...:::DOWNLOAD ETMEK İÇİN GEREKLİ LİNK:::..

http://rapidshare.com/files/243046139/hddds.rar

Winrar şifresi : byumut

NOT: PAYLAŞIM İÇERİSİNDE HANDY CAFENİN TİB ONAYLI FİLTRE PROGRAMIDA VARDIR..DİNAMİK.FORUMM.BİZ ARMAĞANİ OLSUN ))

dj-faro
Uskolik Üye
Uskolik Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/04/09

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 254
ODUN: ODUN:: 1
DEMİR: DEMİR:: 0

MesajKonu: Geri: Handy Cafe İnternet Cafe Yönetim Sistemleri   Handy Cafe İnternet Cafe Yönetim Sistemleri I_icon_minitimePaz Haz. 21 2009, 11:26

bENDE YAPCAM d::d
Administrator
ADMİN
ADMİN
Administrator

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/09
Nerden Nerden : sence?

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: Sınırsız
ODUN: ODUN:: Sınırsız
DEMİR: DEMİR:: Sınırsız

MesajKonu: Geri: Handy Cafe İnternet Cafe Yönetim Sistemleri   Handy Cafe İnternet Cafe Yönetim Sistemleri I_icon_minitimePtsi Haz. 22 2009, 10:03

ellerine sağlık
https://4story2.forum.st

Handy Cafe İnternet Cafe Yönetim Sistemleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YassaK V10 İşletim Sistemleri TİB Onaylı | Filtre ve Cafe Yönetimi|Server/Clint|2009|
» Internet Explorer 7 SP2
» Kaspersky Internet Security 2010.9.0.0.463.CF1
» İnternet Explorer 8
» Internet Download Manager 5.17 Build