4story forum,4Story hileleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4story forum,4Story hileleri

4story hileleri,4story yardım,4story forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Knight Online Yapımcısı ile Soru Cevap

YazarMesaj
kralasas22
Uskolik Üye
Uskolik Üye
kralasas22

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/07/09
Nerden Nerden : Moradondan

Kaynaklarınız:
Kil: Kil:: 12
ODUN: ODUN:: 1
DEMİR: DEMİR:: 0

Knight Online Yapımcısı ile Soru Cevap Empty
MesajKonu: Knight Online Yapımcısı ile Soru Cevap   Knight Online Yapımcısı ile Soru Cevap I_icon_minitimeC.tesi Tem. 18 2009, 11:33

Merhaba Knight Online Oyuncuları!

Yeni genişleme paketiyle, açılacak yeni dünya'nın duyurulmasıyla ve hızla yaklaşan tatil dönemiyle birlikte Knight Online Ekibi sık sorulan bazı sorulan Knight Online Yapımcısı tarafından cevaplanmasının güzel bir fikir olduğunu düşündü. Umarız bu ufak Soru&Cevap bazı sorularınızın cevaplanmasını sağlar!

S: 13. dünya'nın açılacağını duydum. Bu ne zaman olacak?

- Çok yakında açmayı planlıyoruz. Son iki serverimiz Ronark ve Girakon'ın çok popüler olduğunu ve oyuncularımızın yeni dünya'nın en kısa zamanda açılmasını beklediğini biliyoruz!

S: Görünüşe göre her dünya'nın 3. serverinde pek insan bulunmuyor. Serverlerin dengelenmesine yardımcı olacak bir şey yapacak mısınız?

- Oyunumuzun dengeli ve canlı olmasını gerçekten istiyoruz. Yeni server açarken bunu başarmak için her dünya'daki server sayısını 3'ten 2'ye düşürüyoruz. Bu sayede Knight Online oyuncularına istediklerini vermiş oluyoruz, aynı anda oyuncu sayılarını dengelemiş ve PVP'ye öncelik vermiş oluyoruz.

S: Yakında başka dünya'lar açacak mısınız?

- Şu anda hayır ama topluluğun ne istediğini dinleyeceğiz. 2008 yılı için heyecanlıyız!

S: Şu anda bazı oyun-içi eventleri iptal edilmiş durumda. Bu neden oldu?

- Forgotton Temple şu anda iptal edilmiş durumda ve bizler bu eventin düzgün ve adil bir şekilde olması için çalışıyoruz. Bu event şu anda çalışmayan tek event'imiz olacak ve yakın gelecekte tekrar aktif olacak.

S: Server bakım zamanlarınız her zaman Salı 3:00'ten 7:00'ye kadar sürüyor. Bu zamanı gece yarısına veya daha sonraki bir zaman erteleyemez misiniz? (Çevirmen Notu: Bu soruyu soran evladımız muhtemelen Amerikan vatandaşıdır ve onlar için bakımlar öğleden sonra 3.00'ten 7:00'ye kadar sürüyor.)

- Bakım zamanlarımız serverlarda bulunan oyuncu sayısının en az bulunduğu gün ve saatlerde yapılmaktadır. Serverleri kapatmanın uygun bir zamanı olmadığı açıktır ama teknik sorunları tamir etmek ve serverleri resetlemek için bunu yapmalıyız. Aksi taktirde hafta sonları veya çok oyuncunun olduğu dönemlerde teknik sorunlarla karşılaşabiliriz. Çok iyi bir teknik ekibe sahibiz ve bu ekibimiz mümkün olan en kısa zamanda serverleri açmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

S: Border Defence War ve Juraid Mountain Raid event zamanları Amerika'ya göre sabah erken saatlerde ve akşam oluyor. Ben akşam 6:00'dan önce işten çıkamıyorum. Bu durumu telafi etmek için 3. event eklemeyi düşünüyor musunuz?

- Evet, event programımızı genişletmeyi düşünüyoruz. Olabildiğince çok zaman dilimindeki oyuncularımızı ağırlamak istiyoruz, bu yüzden lütfen belli eventleri takip etmek için forumumuzu ziyaret edin. Ne kadar çok ilgi olursa, böyle şeyleri yapma olasılığımız o kadar artar.

S: Hesabımı, karakterime level kasmak için arkadaşımla paylaşmak istiyorum. Bu neden Kullanım Sözleşmesi'ne aykırı?

- Oyun her hesabın bir sahibi olması üzerine tasarlandı. Bu, hesabın uygunsuz kullanılmamasını sağlar ve böylece paylaşım sayesinde kimsenin zarar görmesini engeller. Herkese kendi hesabını, kendi karakterini kullanmasını ve bilgilerini kimseyle paylaşmamasını öneririm. Bu sayede karaterinizin mutlak kontrolü sizde olur. Ben hiçbir zaman otomobilimi paylaşmam. Eğer paylaşırsam, başkasının otomobilimle kaza yapma riskini taşırım demektir.

S: Knight Online Ekibi yakın gelecekte karakterimin yapılandırılmasına yardım edecek yeni itemler ekleyecek mi?

- EVET! Şu anda oyun-içinde ve cash shop'ta bulabileceğiniz yeni itemler geliştiriyoruz. Yeni itemler, özel teklifler ve bazı klasik itemlerimiz için www.knightonlineworld.com adresimizi ziyaret etmeye devam edin.

S: Üzerinde savaşabileceğimiz yeni PvP haritaları eklemeyi planlıyor musunuz?

- Bu üzerinde konuştuğumuz bir konu ve önümüzdeki yıl büyük bir patch veya genişleme paketiyle böyle bir şeyi yapmayı planlıyoruz.

S: "Moradon: The Resurrection" genişlemesiyle gelen bir çok değişikliği anlayamıyorum. Bu yeni özellikleri açıklayacak bir rehber yayınlamayı planlıyor musunuz?

- "Moradon: The Resurrection" yeni içerikler ile dolu büyük bir genişleme. Fakat tüm bu güncelleştirmelerle birlikte çevrenize uyumu sağlamanız için bir süre gerekecektir. Eğer Genişleme ile ilgili sorularınız varsa Forumlarım bölümümüzü BURADAN ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Genişleme rehberinin yeni maceralarınızda yardımcı olmak için yakında geleceğini bildirmekten gurur duyuyoruz.

Teşekkürler!

- Theodoric, Yapımcı.

Çevirmen Notu: Zaman darlığından çok acele bir çeviri oldu. Olabilecek yazım hataları için şimdiden özür dilerim.

Knight Online Yapımcısı ile Soru Cevap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online 1.708 download
» KnightOnLine Oyunu ve Sıstemı Hakkında Soru VE CevapLarı
» knıght online hikayesi türkçe
» Knight Online (KOXP GAME Hilesi)
» Knight Online Game Fucker 1738 Koxp